Grupa teatralna "Kameralni" wyróżniona na "Wieżowisku".

• 2022-06-01 14:37:28
  • Szkoła podstawowa, Aktualności

"Kameralni"  - grupa teatralna z naszej szkoły zdobyła wyróżnienie na tegorocznym Ogólnopolskim Turnieju Teatrów Amatorskich  „Wieżowisko” .

Grupa teatralna

Podczas dwóch Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Amatorskich „Wieżowisko” w Gniewinie 17 i 18 maja, na scenie zobaczyć można było  trzynaście spektakli teatralnych. Nie zabrakło także uczniów z naszej szkoły, którzy pod kierunkiem pani Róży Metz-Szymikowskiej przygotowali zabawny spektakl "A niech to gęś kopnie. Na scenie zaprezentowali się: Kornelia Krefta, Martyna Bartanowicz, Zuzanna Szczypior, Julia Pajda,Alicja Zinkel, Fabian Mach, Franciszek Rosengart, Oliwier Soldatke, Dodatkowo Fabian Mach został dostrzeżony przez profesjonalne jury i otrzymał wyróżnienie w kategorii kreacja aktorska. Dziękujemy także  uczennicy z Dniepropietrowska -  Olhdze Horskiej za muzyczne uświetnienie Przeglądu. Młodym artystom serdecznie gratulujemy.

więcej na: stronie Centrum Kultury

zdjęcia: Centrum Kultury w Gniewinie

Grupa teatralna Grupa teatralna Grupa teatralna Grupa teatralna Grupa teatralna Grupa teatralna Grupa teatralna Grupa teatralna Grupa teatralna